کپی ارزان / ارزان ترین کپی

فهرست مطالب
• کپی ارزان
پرینت ارزان
o
 اطلاعاتی جامع در خصوص خدمات کپی ارزان
 خدمات کپی کردن از گذشته تاکنون
 مزیت های خدمات کپی
 نحوه کار با دستگاه کپی
 تاریخچه  در ایران
 مراحل کپی برداری از یک دستگاه کپی
 انواع دستگاه های رایج کپی برداری
 دستگاه دیجیتال:
 دستگاه آنالوگ:
 دستگاه  رنگی و سیاه و سفید:
 دستگاه های کپی چند کاره:
 نکات مهم در مورد کپی ارزان
 قابلیت کپی مرقوم به صرفه با دستگاه های مدرن

 جمع بندی (نحوه استفاده صحیح از دستگاه کپی)
 پرینت ارزان، کپی ارزان (ما ارزانتر از هر جای دیگر خدمات فنی انجام می دهیم)
 جمع بندی
 سوالات رایج

پرینت ارزان و کپی ارزان ارسال رایگان | یک رو 350– دو رو 400| طبق تعرفه بهار 1401 |

کپی مرقوم به صرفه و پرینت ارزان در چاپ هات لاین: این مجموعه مجهز به بهترین دستگاههای رنگی با بالاترین کیفیت است که می تواند بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهد. این مجموعه می تواندبا دارا بودن کادری مجرب در کوتاهترین زمان سفارشات شما را درب منزل یا محل کارتان تحویل دهد.
همچنین این موسسه آمادگی عقدقرارداد با موسسات دولتی، شرکت های خصوصی ، دانشگاه ها و مدارس را نیز دارد.

 

لیست قیمت های پرینت هایت الاین:

پرینت رنگی A4 یک رو

پرینت بر روی کاغذ 80 گرم

بین 1000 تا 5 هزار عدد

1200 تومان


بین 100 تا 1000 عدد 

1500 تومان

 

کیفیت بالا

سرعت بالا انجام کار

ارسال غیر حضوری

پرینت رنگیA4 دو رو 

پرینت بر روی کاغذ 80گرم 

از 1000 تا 5 عدد عدد

1500تومان


از 100 تا 1000 عدد

1800 تومان

کیفیت بالا

سرعت بالا انجام کار

ارسال غیر حضوری

پرینت یک رو A4 سیاه و سفید

تعداد از 100 تا 1000 برگ450 تومان


نعداد از 1000 تا 5000 برگ

400 تومان

کیفیت بالا

سرعت بالا انجام کار

ارسال غیر حضوری

 محبوب ترین

پرینت دو رو A4 سیاه و سفید

پرینت بر روی کاغذ 80 گرم

 از 100 تا 1000 برگ

500 تومان


 

از 1000 تا 5000 برگ

450 تومان

کیفیت بالا

سرعت بالا انجام کار

ارسال غیر حضوری

قطع کتابی 

پرینت قطع رقعی و وزیری (قطع کتاب)

350 تومان

پرینت بر روی کاغذ 80 گرم

کیفیت بالا

سرعت بالا انجام کار

ارسال غیر حضوری

محبوب ترین ها

صحافی پایان نامه عادی

50000 تومان

جنس گالینگور

زمان 24 ساعته

طلا کوب یک رو و دو رو

کیفیت عالی

صحافی پایان نامه فوری 2 ساعته

70000 تومان

حنس گالینگور

زمان 1 ساعته

طلا کوب یک رو و دو رو

کیفیت عالی

صحافی جلد سخت (hard cover)

70000  تومان

جنس سلفون

زمان 24 ساعته

چسب گرم

کیفیت عالی

اطلاعاتی جامع در خصوص خدمات کپی ارزان

امروزه وارد هر محیط اداری که بشوید و بخواهید کارهای اداری خود را انجام دهید حاما از شما کپی مدارک شناسایی یا کپی برخی از اسناد و … را از شما می خواهند و زمانی که بخواهید کار شما سریع و با حداقل هزینه انجام شود به یک کپی ارزان مراجعه می کنید‌.

همیشه با صف های طولانی جلوی باجه های کپی مواجه شده ایم و همه ی ما حداقل یکبار در زندگی در این صف ها برای کپی کردن ایستاده ایم.
اگر نگاهی سطحی داشته باشیم خواهیم دید که کپی کردن در کنار خدمات دیگری تقریبا یک کسب و کار کوچک به حساب می آید و بارها در سر در مغازه های لوازم تحریر، کافی نت ها و باجه های روزنامه فروشی واژه ی کپی را دیده ایم. اما آیا واقعا معیارهایی هستند که قیمت کپی کردن را تحت تاثیر قرار دهند یا خیر؟

 کپی کردن از گذشته تاکنون

در گذشته کلا دستگاهی برای کپی مرقوم به صرفه وجود نداشت و افراد مجبور بودند برای کپی کردن اسناد مهم از کاغذ کربن استفاده کنند و این کار خسته کننده و طاقت فرسا وقت و انرژی زیادی را از انسان می گرفت و حتما فرد می بایست یک روز قبل از انجام کارهای مهم خود اسناد و مدارکش را به صورتی دستی و با استفاده از کربن کپی می کردند.
اما با گذشت زمان و در سال ۱۹۳۷ میلادی چستر کارلسون فرایندی به اسم الکتروفتوگرافی را اختراع کرد و فرایند کپی برداری و زیروگراف به عنوان پدیده ای مهم در قرن بیستم رقم خورد.

این شروع موفق کم کم توسعه پیدا کرد و اکنون شاهد آن هستیم که برندهای مختلف و معتبری در جهان انواع دستگاه های کپی را تولید کرده اند و این صنعت روز به روز در حال شکوفایی و تغییر و تحول است.
امروز وقتی اسم برندهای معتبر دستگاه فتوکپی چون زیراکس را می شنویم به اعتبار و کیفیت محصولات این کمپانی ها بیشتر ایمان می اوریم.

روزانه میلیون ها کپی در سراسر جهان با استفاده از دستگاه های کپی گرفته می شود و همواره تولیدی های سراسر جهان می کوشند تا دستگاه های خود را همگام با تکنولوژی پیش ببرند و یک دستگاه را تولید کنند که بی نیاز از هر چیزی باشد.

مزیت های خدمات کپی

بازار کپی مرقوم به صرفه امروزه ظاهر متفاوت تری نسبت به گذشته دارد و انواع کپی ها در سایز و کاغذهای مختلف این صنعت را بسیار متفاوت تر نسبت به گذشته کرده است. در گذشته کپی کردن انعطاف پذیری بالایی نداشت و بر روی یک مدل کاغذ و با یک سایز یکنواخت انجام می شد اما امروزه شما هر سایزی را که بخواهید می توانید کپی کنید و روی هر کاغذی با هر رنگی که بخواهید می توانید متن ها، مدارک، جزوات و … خود را کپی کنید.
نسخه برداری یا اصطلاح امروزی کپی برداری در زمان کمی و با سرعت زیادی انجام می شود.

نحوه کار با دستگاه

کپی کردن  مرقوم به صرفه در هر مدل و سایزی که باشد نیاز است که از دستگاه های مخصوص این کار استفاده شود. دستگاه های فتوکپی موجود در بازار که امروزه به وفور در ادارات مختلف دیده می شود می توانند انواع چاپ های و فتوکپی های مختلف را انجام دهند. کار نسخه برداری متون و اسناد از دیر باز تاکنون وجود داشته است و هر چه زمان می گذارد فناوری های جدید تری به دستگاه های فتوکپی افزوده می شود که باعث می شود کیفیت نهایی کپی بالاتر باشد.

اگر یک بررسی کلی داشته باشیم خواهیم دید که در بازار دستگاه هایی وجود دارند که از کارتریج جوهر افشان برای کپی برداری استفاده می کنند و اما در ادارات که حجم کپی برداری زیاد است از دستگاه های زیراکس استفاده می کنند که از استانداردهای بیشتری برخوردار هستند.

دستگاه های کپی در اندازه ها و مدل های مختلف در بازار عرضه می شوند که نحوه ی عملکرد هر دستگاه تا حدودی متفاوت است ولی از لحاظ کارایی همه آن ها عملکردهای مختلف چاپ و تکثیر را انجام می دهند. قبلا دستگاه های فتوکپی تنها عملکرد نسخه برداری و کپی معمولی را انجام می داند و عملکرد همه ی آن ها تقریبا مشابه بود اما امروزه دستگاه ها مجهز به عملکردهای چندگانه شده اند و به قدری تکنولوژی ساخت آنها پیشرفته شده است که تنها با داشتن یکی از این دستگاه ها می توان یک کسب و کار جدید راه اندازی کرد.

وقتی با نحوه کپی ارزان و کپی برداری انواع نسخه ها آشنا شدید با بدانید که دستگاه های کپی همانند سایر ماشین آلات کاربردی نیاز به سرویس و نگهداری دارند. داشتن دانش لازم برای کپی برداری و متعاقبا داشتن دانش نگهداری لازمه کار است. چون این دستگاه ها با داشتن قطعات حساس و ظریف نیاز دارند که تعمیر و نگهداری آن ها هم با حساسیت انجام شود. هر برندی که تجهیزات کپی برداری دارد روش های بازسازی و تعمیر متفاوتی دارد و شما با خرید هر دستگاهی ابتدا باید اصول صحیح نگهداری و دانش تعمیر و رفع عیب این دستگاه ها را هم یاد بگیرید.

 

تاریخچه کپی برداری در ایران

کپی مرقوم به صرفه واژه ای است که این روزها در جلو مدارس و دانشگاه ها، دادگاه ها و ادارات با آن مواجه می شویم‌. تاریخچه چاپ و فتوکپی دیجیتال در ایران هم مانند سایر کشورها پر اهمیت است و جایگاه ویژه ای در زندگی امروزی ایفا می کند. چون خدمات کپی در دانشگاه ها، مدارس، انتشاراتی ها و … بسیار ضروری و پرکاربرد هستند.

تاریخچه چاپ در ایران و اولین دستگاه چاپ به دوره مغول برمیگردد چون در آن زمان پولهای کاغذی چاپ می شدند اما صنعت چاپ در دوران ولایت عهدی عباس میرزای نایب السلطنه به صورت جدی تر در ایران شکل گرفت اما چاپ دیجیتال تاریخ دور و درازی ندارد و اولین دستگاه فتوکپی در ایران در سال ۱۹۷۷ میلادی توسط بنی لاندا تولید شد و اولین دستگا۶ در سال ۱۹۹۰ روانه بازار شود و از طریق آن می توانستند تصاویر را به فرم چاپی تبدیل کرد.

دستگاه های چاپ دیجیتال با کیفیت هر چه تمام تری در بازار وجود دارند و با صرفه جویی در نیروی انسانی و با توان رو به گسترش به خوبی توانسته اند نقطه مقابل چاپ افست باشند و حتی در مواردی هم از این چاپ پیشی بگیرند.

مراحل کپی برداری از یک دستگاه 

لازمهکپی مرقوم به صرفه اسناد و مدارک طی کردن مراحلی است این مراحل که در عرض چند ثانیه انجام می شود تماما توسط یک دستگاه کپی انجام می شود.
برای انجام یک کپی ابتدا با باز کردن درب دستگاه سند را روی شیشه دستگاه کپی قرار دهید.
در این مرحله بر روی صفحه دستگاه سایز و تعداد صفحات و روشن و تیره بودن کپی را انتخاب کنید.
دکمه استارت را بزنید و صفحات کپی شده خود را تحویل بگیرید.
این تمام آن چیزی است که در ظاهر می بینیم اما در باطن اتفاقاتی در دستگاه رخ می دهد.

انواع دستگاه های 

معمولا در محیط های دانشگاهی غرفه خاصی به انتشاراتی اختصاص داده می شود و در آنجا خدماتی از قبیل کپی ارزان انجام می شود. هر محیطی که بخواهد خدمات کپی برداری انجام دهد به ناچار باید یک دستگاه مناسب با توجه به کار خود و هزینه ی مورد نظر تهیه کند. انواع دستگاه های رایج در این صنعت شامل دستگاه کپی دیجیتال، دستگاه کپی آنالوگ، دستگاه کپی رنگی و سیاه و سفید و دستگاه کپی چند کاره هستند.

دستگاه دیجیتال:

این مدل دستگاه رواج بیشتری دارد و کار چند دستگاه مختلف را به صورت همزمان انجام می دهد. فتوکپی دیجیتال چند کاره علاوه بر کپی ارزان، پرینت ارزان، فکس و اسکن را نیز انجام می دهند که داشتن آن بسیار با صرفه تر از خرید چندین دستگاه جداگانه می باشد.

دستگاه آنالوگ:

با آمدن دستگاه های دیجیتال دیگر استفاده از دستگاه های آنالوگ منسوخ شد و امروزه بسیار کم از این دستگاه های استفاده می کنند بنابراین بیشتر ادارات برای صرفه جویی در هزینه ها از دستگاه های دیجیتال استفاده می کنند.

دستگاه  رنگی و سیاه و سفید:

این مدل دستگاه همانطور که از اسمش پیداست کپی های رنگی و سیاه سفید را با کیفیت بالا انجام می دهد.

دستگاه های چند کاره:

وقتی آپشن های جدیدی به یک دستگاه اضافه می شود معمولا بر روی قیمت آن هم تاثیر می گذارند. اسکن، پرینت، کپی، فکس و اتصال به اینترنت همه و همه جزء کارکردهای دستگاه های چند کاره می باشد که همه و همه از نیازهای ضروری افراد محسوب می شود.

نکات مهم در مورد کپی 

انجام خدمات کپی مرقوم به صرفه در انتشاراتی به وفور دیده می شود. اما برخی از افراد ممکن است نیاز بیش از حدی به این قبیل خدمات داشته باشند و خودشان بخواهند یک دستگاه مناسب خریداری کنند. به طور کلی قبل از خرید حتما باید هدف افراد از خرید دستگاه کپی مشخص شود و باید یک برآورد کلی از میزان کپی در ماه گرفته شود و اینکه چه مقدار بودجه برای این کار اختصاص می دهد و آیا در کنار کپی به خدمات پرینت و اسکن نیاز دارد. تمامی این ها هدف فرد را مشخص می کند و می تواند به خوبی دستگاه مناسب با نیاز خود را خریداری کند.

مهم ترین عامل:

مهمترین عاملی که فرد را در مورد انواع کپی ارزان به تردی وا می دارد در واقع کیفیت و قیمت خدمات کپی می باشد. بیشتر دستگاه های تمام دیجیتال از لحاظ کیفیت در درجه بالا هستند و همین امر هم ممکن است بر روی قیمت تاثیر بگذارد پس قبل از اینکه کپی برداری با قیمت مناسب را انجام دهید از نوع دستگاه اطلاع پیدا کنید.

داشتن دستگاه های چند کاره:

داشتن دستگاه های چند کاره می تواند مزایای زیادی را برای افراد به دنبال داشته باشد یکی از بزرگترین مزایا صرفه جویی در فضای موجود می باشد چون شما چندین دستگاه مختلف در به صورت یکجا در یک دستگاه دارید. زمانی که شما پرینتر و اسکنر ندارید از فضای و هزینه صرفه جویی می شود. همچنین دستگاه های همه کاره در اداراتی نظیر دادگاه ها و دانشگاه های که خدمات این چنینی ارزان بسیار گسترده است.

بسیار کاربردی است چون این دستگاه ها قابلیت هایی از قبیل پرینت و کپی لیزری رنگی سریع، کیفیت پرینت بالای متوسط، دوبلکس اتوماتیک( پرینت دوطرفه)، فیدر خودکار اسناد، اسکن رنگی با کیفیت بالا، رابط USB، کارتریج با ظرفیت بالا، قابلیت استفاده در شبکه دارند و همه اینها دلایلی هستند که شما را توجیه می کنند که به جای خرید چندین دستگاه مختلف، یک دستگاه با قابلیت ها بیشتر تهیه کنید.

افرادی که برای با اول این دستگاه را خریداری می کنند ممکن است سردرگمی های زیادی در این خصوص داشته باشند و کلا از تعداد بازدهی خود در ماه اطلاع نداشته باشند. مقایسه انواع دستگاه های کپی هم کاری وقت گیر است. اگر نگاهی کلی تر به قابلیت دستگاه ها بیندازیم خواهیم دید که هر دستگاهی در کنار مزایای عمده ای که دارد معایبی هم به دنبال دارد و هیچ دستگاه بی عیب و نقصی وجود ندارد.

قابلیت کپی با دستگاه های مدرن

کپی های مدرن و با کیفیت امروزی معمولا از دستگاه های مدرن و پیشرفته ای از برندهای زیراکس و براذر انجام می شود چون این دستگاه ها قابلیت های متنوعی دارند و اگر شما بیشتر به قابلیت کپی ارزان نیاز داشته باشید یک گزینه ی فوق العاده می باشد. از ویژگی های کلی که برای بیشتر دستگاه های کپی می توانیم اشاره کنیم در زیر بیان می کنیم.
دوخت کردن
– تقسیم بندی
– پانچ کردن
– فنری کردن
– تغذیه اتوماتیک اسناد
– چاپ / اسکن دوبلکس (دو طرفه)
– صفحه نمایش لمسی
– ویرایش تصویر برای اضافه کردن شماره صفحه یا علامت گذاری مجدد
– حساب کاربری
– اتصال بی سیم، بلوتوث یا USB علاوه بر شبکه LAN استاندارد
– ویژگی های امنیتی (مثلا رمزهای عبور، PIN ها، رمزگذاری داده ها، و غیره)

– حالت صرفه جویی در مصرف انرژی
– پشتیبانی چند رسانه ای (به عنوان مثال کارت، اندازه های مختلف کاغذ)
-ذخیره کاغذ اضافی
– ذخیره سازی HDD برای ذخیره سازی و مدیریت آسان سند

تمام این موارد ممکن است کم یا زیاد شود و نمی توان به طور قطع اطمینان داد که فلان دستگاه تمام این ویژگی ها را دارا می باشد. این نیاز مصرف کننده است که تعیین می کند چه دستگاهی جوابگوی نیازش خواهد بود. اما در محیط های که حجم کپی و پرینت بالا باشد باید دستگاه های چاپ و کپی قابلیت های متنوعی را در اختیار متقاضیان قرار دهند.

جمع بندی (نحوه استفاده صحیح از دستگاه )

شما با مطالعه این مقاله و دیدن ویدیو آن می توانید به راحتی با دستگاه  خود کار کرده و از آن کارایی استانداردی بگیرید. در بسیاری از موارد ممکن است شما بخواهید از دستگاه  در اداره یا سازمان خود استفاده کنید. این مقاله به منظور راحت تر کردن کار شما با این دستگاه آماده شده است.

پرینت ارزان،  (ما ارزانتر از هر جای دیگر خدمات فنی انجام می دهیم)

جمع بندی

در این مقاله سعی شد تا نه تنها به تاریخچه و بخش های دستگاه کپی، بلکه به معرفی انواع و مدل های جدید دستگاه های فتوکپی نیز بپردازیم. همچنین سعی کردیم تا بهترین مدل های جدید بازار را معرفی بکنیم. با مطالع قابلیت های هر مدل و دانستن نیاز های خود می توانید بهترین گزینه را برای کار خود انتخاب بکنید. بهتر از قبل از خرید مشخصات کامل و دقیق تر محصول انتخابی خود را نیز برسی بکنید.

سوالات رایج

چطور میتوان فایل های خود را ارزان کپی کنیم ؟

این مجموعه ارائه دهنده ارزانترین نرخ در بین رقبا می باشد میتوانید از خدمات حرفه ای این مجموعه استفاده کنید.

آیا کپی تل خدمات پرینت ارزان انجام می دهد ؟

لازم به ذکر است که ما کمترین تعرفه را برای پرینت ارزان در بین رقبا دارا میباشیم .

آیا امکان ارسال سفارش به شهرستان وجود دراد ؟

بله شرکت ما میتواند محتوای کپی و یا پرینت شما را به شهرستان ارسال کند.

خدمات دیگر کپی تل چه زمینه های دیگری مباشد ؟

ما در زمینه صحافی ،چاپ و نشر و خدمات دانشجویی هم فعال میباشیم.

راه های ارتباط با شما به چه صورت است ؟

تلفن تماس مجموعه ما : 02166416989

موقعیت مکانی شما در کدام نقطه از شهر میباشد ؟

ادرس ما : میدان انقلاب، روبروی سینما بهمن ،تالار بزرگ کتابطبقه زیر همکف واحد 45 فعال هستیم

 

جمع بندی (بررسی دستگاه های کپی حرفه ای)

در این مقاله سعی شد تا نه تنها به تاریخچه و بخش های دستگاه کپی، بلکه به معرفی انواع و مدل های جدید دستگاه های فتوکپی نیز بپردازیم. همچنین سعی کردیم تا بهترین مدل های جدید بازار را معرفی بکنیم. با مطالع قابلیت های هر مدل و دانستن نیاز های خود می توانید بهترین گزینه را برای کار خود انتخاب بکنید. بهتر از قبل از خرید مشخصات کامل و دقیق تر محصول انتخابی خود را نیز برسی بکنید.