صحافی دانشجویی(کالینگور، 1 ساعته فوری)

موسسه هات لاین سریعترین،ارزانترین وهمچنین به روزترین مرکز ارائه صحافی فوری,صحافی پایاننامه,گالینگور پایاننامه,صحافی انقلاب,پرینت لیزری، صحافی پایان‌نامه از جنس گالینگور طبق فرمت دانشگاههای ایران در میدان انقلاب که توانایی انجام سفارشات شما در کمتر از یک ساعت را داراست و همچنین ارسال آن درب منزل یا محل کارتان می‌باشد.

نمادک
صحافی

توانایی انجام سفارشات شما در کمتر از یک ساعت را داراست و همچنین ارسال آن درب منزل یا محل کارتان می‌باشد.
در ضمن شما مشتریان گرامی می‌توانید فایل مورد نظر خود را ایمیل و یا تلگرام نموده و سپس جهت دریافت کار و هماهنگی با شماره تماس ۶۶۴۱۶۹۸۹-66495172 تماس حاصل نماید تا بدون حضور شما در موسسه کار خود را انجام دهید و از طریق پیک موتوری یا آژانس در تهران و پست پیشتاز به تمامی نقاط کشور استفاده تمامی سفارشات خود را دریافت نماید.

خدمات دیگر ما:
خدمات کامپیوتری هات لاین آماده ارائه انواع تقدیر نامه ، لوح تقدیر ، لوح سپاس جهت انواع مراسمات ارگانها و شرکت‌ها و موسسات مختلف می‌باشد.
صحافی کتاب، صحافی لوح تقدیر، صحافی دفاتر مدارس، صحافی چسب گرم و …
فنر یا سیمی کردن جهت کتابهای درسی و جزوات و … .

صحافی فوری دوروطلاکوب ۲ ساعته جلدی 70000 تومان
سفارش آنلاین پرینت و صحافی
گالینگور پایان نامه یکروطلاکوب فقط 60000 تومان یکروزه (زمان عادی)
جلد یا رُویه، نگهدارنده و محافظ کتاب، کتابچه، ژورنال (مجله)، دفتر، کاتالوگ، صفحه موسیقی و یا هر چیز دیگر در برابر آسیب‌های فیزیکی بیرون است. در واقع، «طراحی جلد نشریات را می‌توان نوعی طراحیِ بسته بندی به حساب آورد. زیرا جزئیات فنی طراحی جلد شباهت نزدیکی با طراحی بسته بندی دارد، چرا که در طراحی جلد هم باید به سطوح و وجوه مختلف جلد فکر کرد و طراحی مناسب هنری/فنی را انجام داد، و دقایق و ریزه کاری‌های حرفه نشر را در کار ملحوظ داشت. طراحی جلد نیز مانند هر کوشش پویایی، انواع گوناگون دارد که معروف ترین آن طراحی جلد کتاب است، زیرا کیفیت کار طراحی جلد کتاب و تقسیمات و سطوح آن، کامل ترین در میان انواع جلدهای نشریات است»

لوگو